Питання і відповіді про тренування

Хочете дізнатися про наші футбольні клуби більше або не можете знайти необхідну інформацію? Давайте ми розповімо вам все про Чемпіоніку і особливості занять в наших клубах!

  • Методики
  • Тренування
  • Оплата
  • Турніри і заходи
Наскільки безпечні заняття футболом для дітей до 5 років?

Основну небезпеку для малюків від 3 до 5 років під час гри в футбол та інших активних іграх, представляють синці, садна і забиті місця. Найчастіше їх отримують при виконанні складних елементів, розрахованих на хлопців старшого віку. Методика Чемпіоніки включає в себе тільки безпечні вправи, які «під силу» і цікаві дітям до 5 років. Всі заняття проходять в міні-групах по 6-10 дітей під керівництвом уважних і чуйних тренерів, які мають досвід роботи з дошкільнятами та пройшли спеціальне навчання в академії Чемпіоніки.

Навантаження на заняттях розподілені плавно і діти залишаються енергійними до кінця тренування. Малюки сприймають світ через фантазію і люблять казки, тому всі футбольні елементи розучуються через ігри, такі як «Індіанець і ковбої», «Забити гол дракону», «Заводимо годинник» і ін. Більш складні в технічному плані елементи, наприклад вправи з підкатом або верхня передача, хлопці відпрацьовують вже в більш старшому віці.

Чим відрізняються тренування для дітей 3-5 років від занять 6-8 років?

У Чемпіоніці для кожної вікової групи застосовуються спеціалізовані методики навчання гри в футбол, що враховують фізіологічні, і психологічні особливості розвитку дитини. У віці 6-8 років хлопці демонструють більшу спритність, витривалість і інтерес до змагань, тому їх тренування проходять із застосуванням більш технічно-складних вправ. Діти вчяться відпрацьовувати пас, удари по воротах і цілям, фінти і дриблінг. Заняття більше не включають в себе казки, але зберігають ігровий елемент і приносять радість юним футболістам.

Діти якого віку можуть займатися в футбольних клубах Чемпіоніка?

Від 3 до 16 років

Чи зможе він надалі потрапити в футбольну академію?

Чемпіоніка співпрацює з провідними футбольними клубами і організовує перегляди для своїх учнів. Якщо дитина серйозно захоплена футболом, то вона зможе продовжити свою кар'єру у футбольній академії, показавши, чого навчилася на наших заняттях.

Чи можна займатися при застуді або при незначному підвищенні температури?

Дітям з ознаками простудних та інших інфекційних захворювань, відвідувати тренування категорично не рекомендуються. Фізичне навантаження може спровокувати погіршення стану дитини, а також піддати зараженню інших дітей в групі.

Що потрібно взяти з собою на пробне тренування?

Для першого заняття в Чемпіоніка дитині буде потрібно зручне спортивне взуття та одяг. Головна вимога - комфорт дитини в русі. Форма повинна відповідати її розміру, штани не повинні бути надто довгими, а мисок взуття повинен бути закритий. Ми також рекомендуємо дати дитині з собою пляшечку для пиття, щоб вона могла вчасно вгамувати спрагу.

Продовживши заняття в Чемпіоніці, дитина отримає базовий набір юного футболіста, в який входить: фірмова футболка, рюкзачок, щоденник і наліпки-оцінки.

Де можна ознайомитися з розкладом і вартістю занять?

Дізнатися розклад і вартість занять в клубі, що вас цікавить можна залишивши заявку на нашому сайті або зателефонувавши за телефонами +380985330393, +380955330393, +380735330393.

Хто тренує дітей?

Всі наші фахівці - досвідчені футбольні гравці з вищою освітою, а головний критерій при підборі тренерського складу - професіоналізм і любов до дітей. Весь спортивний персонал проходить навчання за авторською методикою Чемпіоніки, заснованої на тонкому розумінні дитячої психології і розробках провідних західних академій Німеччини, Іспанії та Великобританії.

Який інвентар використовується на заняттях?

На заняттях в Чемпіоніці використовується тільки якісний, сучасний інвентар, що зводить до мінімуму ризик появи забиття і травм. Наприклад, наші футбольні м'ячі розроблені із застосуванням особливого покриття, завдяки чому вони менше відскакують від поверхонь, а ризик випадкових ударів інших учнів і крихких предметів - знижується.

Чому навчитися дитина під час занять в Чемпіоніці?

Під час занять в Чемпіоніці діти суттєво покращують навички гри в футбол на технічному, психологічному і фізичному рівнях. Завдяки заняттям вони навчаться володіти м'ячем і виконувати складні елементи гри, стане краще концентрація уваги і тактичне мислення, соціальні якості і вміння працювати в команді. Регулярні тренування допоможуть розвинути спритність, координацію, баланс, швидкість і багато інших якостей, властиві професійним футболістам.

Де проходять тренування: на вулиці або в приміщенні?

Тренування проходять в закритих приміщеннях з контрольованим температурним режимом. У літній період, за умови гарної погоди, заняття можуть також проводитися на відкритому повітрі.

Чи можуть дівчинки відвідувати футбольні тренування?

Займатися в Чемпіоніці можуть як хлопчики, так і дівчатка.

Як підтримується дисципліна на заняттях?

Футбол - командна гра, яка приносить радість і веселощі, тому в Чемпіоніці, позитивні емоції є ключовим компонентом гри. На наших тренуваннях відсутнє тестування дітей, визначення «переможців» і «переможених» і класична «сувора дисципліна», а тренер не підвищує голос на юних футболістів. Наша система заснована на залученні дітей у гру, використанні цікавих вправ і численних ігрових методик. Тренер заохочує кожну дитину в мовній формі, роздає «п'ятірки» і прищеплює дітям командний дух.

Навіщо потрібно платити реєстраційний внесок?

Після сплати реєстраційного внеску, дітям стають доступні всі привілеї мережі наших футбольних клубів. Для початку, кожна дитина отримує базовий набір юного футболіста Чемпіоніка - рюкзачок з брендованою футболкою, щоденником і наліпками-оцінками. Хлопці, екіпіровані в одному стилі, відчувають себе справжньою командою. Наклейки, які вони продовжать безкоштовно отримувати до кінця року, відображають досягнення дітей і мотивують на подальші успіхи. Крім набору, юні футболісти отримують можливість брати участь в турнірах і відвідувати будь-які спортивні заходи Чемпіоніці.

Чи можна відвідати перше заняття безкоштовно?

Всі футбольні клуби нашої мережі надають можливість відвідати пробне заняття безкоштовно.

Чи проводите ви спортивні заходи? Чи є спеціалізовані футбольні табори для дітей, які займаються в Чемпіоніка?

Чемпіоніка регулярно проводить власні футбольні турніри, а також активно бере участь в загальноміських та регіональних змаганнях. У більшості випадків, брати участь в них наші юні футболісти можуть безкоштовно.

Під час літніх канікул Чемпіоніка запрошує хлопців відвідати власний футбольний табір. Тут діти зможуть повністю зануритися в футбольну атмосферу, покращити навички і з користю провести вільний час.