X
Быстрая запись на
бесплатное пробное занятие
Возраст ребенка
Откуда о нас узнали?
Центр Чемпионики *
Нужна помощь в выборе центра?
Звоните нам - мы подскажем!
+38 073 533 03 93
+38 095 533 03 93
+38 098 533 03 93
Нажимая на кнопку, вы даете согласие на обработку своих персональных данных
X
Покупка абонемента
Нажимая на кнопку, вы даете согласие на обработку своих персональных данных
Приирпенье
[Выбрать]
+38 073 533 03 93
+38 095 533 03 93
+38 098 533 03 93

Детский Сад "Malina Kids Residence"

Ирпень, Киевская, 66В

Важно!

Наши занятия в данном детском центре доступны только для его клиентов
Оплата занятий производится только через администрацию данного детского центра
Группы от 3 до 7 лет

О месте занятий

Кожні батьки абсолютно впевнені, що їх дитина – унікальна і найкраща. Дати своєму чаду все найкраще – цілком природне бажання. Адже відомо, що те, що закладено нам ще в дитинстві, багато в чому впливає на наше доросле життя. Дуже важливо в ранньому віці виявити і потім розвивати захоплення та здібності дітей, тим самим допомагаючи їм знайти себе.

Батьки розуміють важливість раннього всебічного розвитку – не тому, що це модно, а тому, що у віці від 1,5 до 6 років дитина найбільше здатна до навчання, краще сприймає і засвоює знання, навички та принципи соціальної поведінки. Тому питання ранньої, дошкільної освіти – найпріоритетніше та обговорюване на сімейних радах: ще з перших днів малюка, мама і тато замислюються, який дитячий сад або ясла їх малюк буде відвідувати, або де найкваліфікованіша підготовка в групі раннього розвитку, де можна залишати дитину на повний / неповний день, де йому приділять увагу і допоможуть швидше адаптуватися й розкрити себе, шукають приватний дитячий сад з англійським ухилом.

Дитячий садок – це місце, де дитина буде проводити практично весь свій час, так що турботливі батьки віддають перевагу “Malina Kids” – найкращому приватному виховному комплексу, який має ліцензію, з дизайнерським інтер’єром, з великими просторими ігровими та спальними кімнатами, залами для занять, сучасним обладнанням та іграшками, і, що найважливіше, – кращим педагогічним складом в Київській області! Так чому ж батьки вибирають приватний дитячий садок в Ірпені? В “Malina Kids”:

Вашою дитиною гарантовано будуть займатися і вихователі, і психологи, і логопеди, створюючи затишну атмосферу любові і розуміння, що сприяє всебічному розвитку та формування цілісної, фізично і психологічно здорової особистості.
Піклуються про своїх вихованців, люблять і поважають кожну дитину, приділяють їй максимум уваги (адже в групах до 16 осіб, а значить, на заняттях вихователь має можливість приділити кожному максимум уваги, з огляду на потреби, особливість і характер малюка!)
У виховному процесі використовуються найсучасніші і кращі, канадські, фінські, а також авторські методики, проводяться найцікавіші заняття та ігри, екскурсії та заходи.
Є і сучасний спортивний зал з новим обладнанням, і зал для хореографії, і справжня театральна студія!
Маємо підготовку до школи, заняття з логопедом, щоденні заняття англійською мовою
Ваші непосиди весь час знаходяться під повним наглядом вихователів та медсестри, і в абсолютній безпеці – територія саду закрита та охороняється!
Ваші дітки мають можливість гуляти на 4 спеціально обладнаних, безпечних, дитячих майданчиках на території саду і грати на полі для міні-футболу з природним професійним покриттям.
Найсмачніше, здорове, збалансоване харчування приготоване на нашій кухні найкращим кухарем на кращій кухні!
Сертифіковані матеріали для творчості та іграшки!
У нас є і багато чого іншого – важливого, освітнього та корисного!
Ваша дитина, відвідуючи приватний дитячий садок “Malina Kids” в Ірпені та Бучі, всебічно розвивається, отримує гідний рівень знань. Завдяки створеній атмосфері, дітки дуже легко і швидко адаптуються, отримують колосальний заряд енергії і позитивні емоції, відчувають себе важливими, потрібними та улюбленими!

“Malina Kids” має філії в Ірпені та Бучі. Щоб подивитися, як і де Ваше чудо буде проводити весь день, перейнятися доброзичливою і затишною атмосферою, Ви можете записатися на пробне заняття, отримати детальну інформацію на консультації, довідатися про ціни в приватному саду, познайомитися з колективом і переконатися, що ці садки – дійсно кращі виховні та освітні заклади, які піклуються в першу чергу про діток!